15 Haziran 2012 Cuma

Kanz’dan UV Korumalı Özel KoleksiyonGüneşin zararlı ışınları en çok bebeklerimizin, çocuklarımızın hassas ciltlerini etkiliyor. Kullandığınız güneş koruyucu ürünlerin yanında, Kanz’ın UV korumalı özel kumaşlarıyla üretilmiş giysilerini tercih ederek çocuğunuz için 80 SPF’ye kadar maksimum koruma sağlayabilirsiniz. Üstelik şimdi UV korumalı özel ürünler %50’ye varan indirim avantajıyla Kanz ve S&D mağazalarında!
Güneş insanlar için temel bir yaşam kaynağı, ancak son yıllarda artan sıcaklık değerleri ve atmosferdeki deformasyonlar nedeniyle güneşin zararlı ışınlarından yaz kış korunmak gerekiyor. Güneşin zararlı ışınları en çok, henüz cilt yapısı tam olarak gelişmemiş bebek ve çocukları etkiliyor. Bu sebeple anne ve babalar olarak, çocuklarımızı güneş ışığıyla direkt temas ettirmekten kaçınıyoruz.
Peki kullandığımız koruma faktörlü kremler tek başına yeterli mi?  Onları her gün düzenli ve tam randımanlı olarak kullanabiliyor muyuz?
UV korumalı kumaşların etkisi
Kremlerin içerisinde bulunan fiziksel ya da kimyasal koruyucular belli bir saat sonra, suyla ya da yabancı maddelerle temas edince etkisini kaybediyor. Öte yandan UV Standartları 801’e göre üretilmiş tekstil ürünleri hem daha uzun süre, hem de daha etkin bir koruma sağlıyor.
Yapılan araştırmalar UV korumalı kumaşlarla üretilen tekstil ürünlerinin diğerlerine göre farkını kanıtlıyor. İşte sonuçlar:
UV koruma şekliUV koruma faktörü
UV korumalı giysiler20 - 80
Doğru şekilde uygulanan koruyucu kremler0 - 30
Yünlü ya da pamuklu giysilerYaklaşık 10
Ağaç gölgesi5 - 15
Şemsiye altıYaklaşık 5
Kanz ie güneşli günlerin tadını çıkarın
En değerli varlığınızın sağlığı için UV korumalı özel koleksiyonuyla Kanz yanınızda. 0-12 yaş şapkalar, mayolar, t-shirtler, şortlar, etekler, eşofmanlar ve sweat-shirtler sarı renkli UV Koruma etiketi ile sunuluyor. Yaz aylarında ailecek keyifli günler geçirmek için UV korumalı ürünlere göz atmanızı öneririz. Kanz ve S&D mağazalarından ulaşabileceğiniz UV korumalı kumaşlarla üretilen ürünleri tercih edin içiniz rahat etsin.Share this post

1 yorum

 

Popüler Yazılar

Son Yazılar

Blog Arşivi

Bebekler İçin Oyun Önerileri

Bebek Beslenmesi Hakkında Her Şey

Blogger Anneler

© Bebegim Geliyor
Designed by GeCe
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0