18 Ekim 2013 Cuma

MİNİAKTİVİTE'NİN ANNELERİ BERRİN VE SEMİN'İN E-KİTABI ÇIKTI!!!!
Sevgili Miniaktivite'nin anneleri Berrin ve Semin bizler için çok güzel bir e-kitap hazırlamış ve devamı da gelecekmiş..
Oyun hamuruyla oynamak Altuğ'unun da en sevdiği oyundu. Ben de  hemen satın alacağım. Hem nasıl yapıldığını öğrenip, hem de aktivite önerilerini uygulayacağız.Sizde bilgi almak niçin aşağıdaki yazıyı okuyup, hemen sipariş verebilirsiniz..Neden Ev Yapımı Oyun Hamuru Tarifleri Ve Aktivite Önerileri Kitabını Almalıyım?
Tecrübelerimizle hazırladığımız e-kitabımızda kendi oyun hamurlarınızı farklı tarifler ile hazırlayabilirsiniz. oyun hamurunuzu bir kez kendiniz denedikten sonra ne kadar keyifli ve kolay olduğunu siz de keşfedeceksiniz. hazırladığınız oyun hamurları ile evde yapabileceğiniz birbirinden keyifli etkinlik önerileri de bu e-kitabın içerinde yer almaktadır.
Oyun Hamurunun Faydaları
Oyun hamuru her yaştan çocuğa uygun olduğu için mükemmeldir. Küçük çocuklar oyun hamurunu keşfederken basitçe eğlenirler, hamuru sıkmak ve ezmekten ayrıca keyfi alırlar. Yürümeye yeni başlayan ve okul öncesinde olan çocuklar oyun hamurunun çeşitli malzemeler eklenerek bir oyun sahnesi haline dönüştürülmesini isterler.  Daha büyük çocuklar oyun hamurunu model ve oyun alanı oluşturmak için kullanırlar. çocukların ince motor becerilerini geliştirip, parmak kaslarını çalıştırmak için yapabilecekleri en keyifli aktivitelerden birisidir.

Daha önce ev yapımı oyun hamuru denediyseniz ve artık uzmansanız; e-kitabımızın içerisinde size yol gösterecek faaliyetler, eğlenceli fikirler ve yeni bilgiler bulacaksınız.
Eğer hiç evde oyun hamuru denemediyseniz e-kitabın içerisinde yer alan talimatları takip ederek başarılı sonuçlar alabileceğiniz tarifleri bulabileceksiniz.
Bu bir e-kitap olduğu için dünyanın her yerinden satın alabilir ve çocuklarınız ile kaliteli etkinlikler yapmaya başlayabilirsiniz.
 “Şimdi Satın Alın” düğmesini tıkladıktan,Miniaktivitenin ilgili sayfasına yönlenecek, sonra PayPal güvenli ödeme sitesine yönlendireceksiniz. Ödemenizi isterseniz tüm kredi kartları ile yada varsa paypal hesabınız ile yapabilirsiniz. Ödeme işleminin ardından açılacak sayfadan e-kitabınızı anında bilgisayarınıza yada mobil cihazınıza yükleye bileceksiniz!
Ev Yapımı Oyun Hamuru Tarifleri ve Aktivite Önerileri Kitabımızın ücreti 9.90 TL’dir.
Share this post

0 yorum

 

Popüler Yazılar

Son Yazılar

Blog Arşivi

Bebekler İçin Oyun Önerileri

Bebek Beslenmesi Hakkında Her Şey

Blogger Anneler

© Bebegim Geliyor
Designed by GeCe
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0