23 Ekim 2012 Salı

HEDİYEM vAR:))))))))ANNELİĞİN ÖTESİNDE KİTABI İSTEYEN VAR MI?
Uzun zamandır beklediğim ''Anneliğin Ötesinde'' artık kitapçılarda.
Sevgili Alternatif anne kurucusu Gülüş'ün yazdığı bir kitap. Tamamen annelikle ilgili hemen hemen tüm ekolleri kendince anlattığı ve benim her kelimesine katıldığım bir kitap.
İlk günden elime geçti ve bir soluk da okudum. Okurken kendimle yüzleştiğim şeyler olduğunu gördüm. Herkes çocuğunu en iyi şekilde büyütmek ister. Fiziksel olarak bunu başarmaya çalışsak da sosyal, psikolojik anlamda neler yapıyoruz?Bazı ekoller bu konular hakkında neler düşünüyor?Gülüş bu konu hakkında ne düşünüyor?Bunların hepsinin cevabını bulabiliyorsunuz.
Çok akıcı yazılmış ve bir sürü örnekle de konu birbirine bağlanmış. Aklınızda hiç soru işareti bırakmayacak, çok güzel bir kitap. kalemine sağlık Gülüş'cüm:))
Bu kitap hakkında daha detaylı bir yazı da mutlaka yazacağım.
Benim çok beğendiğim ve bir soluk da okuduğum bu kitabı beni takip eden anne veya anne adaylarından bir kişiye hediye etmeye karar verdim..
Bunun için Alternatif anne sitesine üye olun, bu yazının altına da yorum bırakmanız yeterli.. Bayram sonrasına kadar süre var. Yani 01 Kasım 'da çekilişin sonucunu sizlerle paylaşacağım..
Hadi anneler:)))
Share this post

19 yorum

 

Popüler Yazılar

Son Yazılar

Blog Arşivi

Bebekler İçin Oyun Önerileri

Bebek Beslenmesi Hakkında Her Şey

Blogger Anneler

© Bebegim Geliyor
Designed by GeCe
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0