16 Eylül 2013 Pazartesi

ÇOCUĞUNUZU YENİ DOSTLARI ile BİRLİKTE “HARİKA BİR GÜN” BEKLİYOR!Yeni piyasaya sürülen Sevimli Dostlar – Harika Bir Gün albümü  ile okul öncesi çocuklar artık eğlenirken öğrenecek; temel alışkanlıklarını  ve eğitimlerini müziklerle pekiştirecek.

Dünya çapında yapılan araştırmalar sonucunda müzik ve dansın çocuklar üzerinde son derece eğlendirici ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayıcı özelliklerinin olduğu kanıtlandı. Bundan hareketle sadece çocuklara özel olarak yaratılan Sevimli Dostlar – Harika Bir Gün albümü tüm seçkin oyuncak mağazaları ve müzik marketlerde Eylül ayı itibariyle satışa sunuldu.

2-6 yaş arası çocuklar için özel olarak hazırlanan pozitif, eğlendiren ve eğiten Sevimli Dostlar – Harika Bir Gün albümünde; el yıkama, diş fırçalama, yemek yeme, giyinme, banyo, tuvalet, paylaşma, toplama, uyku gibi konular ele alınıyor.

Çocuklarınızın tüm bu alışkanlıkları eğlenerek ve farkında olmadan öğrenmelerine yardımcı olmak üzere düzenlenen albümde yer alan animasyon karakterler, çocuklarınızın en yakın arkadaşı olacak.

Apple Store’dan aplikasyon olarak da ücretsiz olarak indirilebilinen Sevimli Dostlar – Harika Bir Gün albümünün dijital versiyonu ise iTunes ve tüm sanal müzik mağazalarından satın alınabiliniyor.

Apple Store’dan toplam indirilme sayısının 20.000 kişinin üzerine çıkmasıyla beraber Türkiye’de en çok indirilen 15 ücretsiz uygulama arasına girmeyi başaranSevimli Dostlar’ın DVD versiyonunda ise karaoke özelliği de bulunuyor.

Sizler de çocuğunuzun eğlenirken temel alışkanlıklarını edinmesine yardımcı olmak istiyorsanız, Sevimli Dostlar’in ilk albümü Harika Bir Gün’ü kaçırmayın.

DVD Set (DVD, Audio CD, Karakter Çıkartmaları ve Mini Boyama Kitabı) Satış Fiyatı: 29,90 TL
DVD Satış Fiyatı: 19.90 TL
Audio Cd Satış fiyatı : 14.90 TL
Share this post

0 yorum

 

Popüler Yazılar

Son Yazılar

Blog Arşivi

Bebekler İçin Oyun Önerileri

Bebek Beslenmesi Hakkında Her Şey

Blogger Anneler

© Bebegim Geliyor
Designed by GeCe
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0