3 Eylül 2013 Salı

ÇOK SEVEREK TAKİP ETTİĞİM MİNİMAKSİ'İ BİLİYOR MUSUNUZ?

Sevgili Ece'nin sitesi MiniMaksi'i ben çok severek takip ediyorum.Sizin de çok seveceğinizi düşündüm.. Ece'den MiniMaksi'i ;Merhaba. Ben Ece Arar. Esra aracılığıyla size sitemden bahsetmek istiyorum. Uzun yıllar blog yazdıktan sonra önce MiniFikir, sonra MiniMaksi aracılığıyla internette yer aldım.  Size MiniMaksi'yi ve sitede yaptıklarımı kısacık da olsa anlatmak isterim.

MiniMaksi.com.tr bir alışveriş ve etkinlik haberleri sitesi. Ancak diğer alışveriş ve etkinlik ile ilgili sitelerden büyük bir farkı var. MiniMaksi.com.tr hem küçükler, hem de büyükler için bir rehber.
Sitede dileyen MiniFikir'leri tıklayarak sadece çocuklara özgü haberlere ulaşabiliyor, dileyen Maksi bölümünde modadan mutfağa, teknolojiden kozmetiğe, dilediği kategoriyi seçerek alışveriş haberlerine ulaşıyor.
Ürünlerini, etkinliklerini, mekanlarını tanıtmak isteyenler için de  okuyucu dostu MiniMaksi.com.tr ile  okuyuculara ulaşmak artık çok kolay.
Ünlülerin çocukluklarına ve güncel kariyerlerine dair hazırlanan röportajlar, sinema dünyasındaki yenilikler, yeni çıkan kitapların yazarlarıyla sohbetler sitenin en çok dikkat çeken alanlarından birini oluşturuyor.

Ayrıca facebook.com/minifikir adresinde birçok güzel, yeni fikri paylaşıyoruz.
Dileyenler olursa siteyle bağlantı kurabilir, kendi iş fikirlerini tanıtabilir veyahut kişi ve kurumlar için yaptığım PR hizmetleri hakkında bilgi alabilirler. Bu yazıda kendimden söz etmedim, arzu edenler adımı “google”layabilir:)

Esra'nın tüm okuyucularına sevgiler...
Share this post

0 yorum

 

Popüler Yazılar

Son Yazılar

Blog Arşivi

Bebekler İçin Oyun Önerileri

Bebek Beslenmesi Hakkında Her Şey

Blogger Anneler

© Bebegim Geliyor
Designed by GeCe
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0