2 Temmuz 2013 Salı

HAYDİ BEBEKLER SWIMBABY İLE YÜZMEYE!İstanbul'da yaz artık daha da keyifli. Swimbaby, ailelerin bebekleri ve okul öncesi çocukları ile yapacağı aktivite arayışına çözüm sunuyor.

Swimbaby, bebeklere ve okul öncesi çocuklara doğuştan sahip oldukları dalış ve su altında nefes tutma refleksini, verilen komutlar sayesinde kullanmalarını öğreten, fiziksel, ruhsal ve sosyal gelişimlerini destekleyen bir su aktivitesidir.

40 yıllık bir deneyimin ürünü olarak Avusturalyalı  yüzme antrenörü Laurie Lawrance tarafından geliştirilen müfredatımız; 0-4 yaş bebeklerin ve okul öncesi çocukların ebeveynleriyle kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamayı, bununla birlikte güvenli bir şekilde yüzmenin alt yapısını oluşturmayı hedefliyor.

Swimbaby'nin sunduğu bir ilk ise sizin banyonuzu ziyaret ediyor olması! 'Bebeklerinize yüzmeyi öğretmeye küvetinizde başlamalısınız' diyen Swimbaby kurucusu Yasemin Saner Çulha, ailelere bebeklerinin dördüncü ayına kadar uygulamaları gereken küvet aktivitelerini evlerinde öğretiyor. Suya alışan bebekler 4'üncü aylarından itibaren ebeveynleri ile birlikte grup derslerine katılabiliyor.


Amerikan Hastanesi doktorlarından Pediyatri Uzmanı  Aylin Şimşek'in de desteklediği 'Swimbaby Programı' ile aileler sudan korkmayan, kendine güvenen çocuklar yetiştirebiliyor. Bebekler erken dönemde henüz yürüyemedikleri hatta emekleyemedikleri için suyun içinde kendilerini çok daha özgür hissediyorlar. Doğal nefes tutma refleksi son derece güçlü olan bebeklere kelime bağdaştırma yöntemi ile nefeslerini tutmaları öğretilebiliyor.

0-4 yaş arası çocuğunuzu eşsiz Swimbaby deneyimiyle tanıştırmak için www.swimbabyturkiye.com adresini ziyaret ederek kayıt yaptırabilirsiniz.
Share this post

0 yorum

 

Popüler Yazılar

Son Yazılar

Blog Arşivi

Bebekler İçin Oyun Önerileri

Bebek Beslenmesi Hakkında Her Şey

Blogger Anneler

© Bebegim Geliyor
Designed by GeCe
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0