8 Haziran 2011 Çarşamba

Lia Emzirme / Lohusa Geceliği

Sevgili arkadaşım Gönüllü Emzirme Rehberi de olan arkadaşım Zeynep'in sahip olduğu LeiLeo markası yeni bir Emzirme Geceliği çıkardı. Gerçekten çok kullanışlı ve sade bir model. Özellikle kumaşının organik, özel bambu kumaşından yapılmış olması çok önemli. Biliyoruz ki lohusalık döneminde ve özellikle de emzirme döneminde anneler çok terliyor. Bu döneme çok uygun bir ürün. O nedenle sizlerde emziren birer anneyseniz, bu ürün kaçmaz!!
Eğer satın almak isterseniz TIK  yapamnız yeterli....
Şimdi de Emzirme Geceliğiyle ilgili kısa bir bilgi...


Sağlıklı bambu kumaşından üretilen emzirme geceliği antibakteriyel ve antialerjik özelliğe sahiptir ve dokusu yumuşacıktır. Doğumdan hemen sonra hastanede sağlıkla kullanabilirsiniz.

Tasarımı çok pratiktir, rahat rahat emzirmeniz için iki göğüs üzerinde gizli bölmelere (23 cm genişliğinde) sahiptir.

Kumaşı bebeğinizi kucağınıza aldığınız ilk dakikalarda onun hassas tenine hiç zarar vermeyecek kadar sağlıklıdır. Ayrıca üzerinde bebeğinizi rahatsız edebilecek hiçbir aksesuar bulunmamaktadır.

Göğüs bölümlerindeki açıklıklar 23cm genişliğinde olup, bebeğinizi ister göğsünüzü tamamen çıkartarak ister bir kısmını çıkartarak rahatça emzirmeniz için idealdir.


Ölçüler

S/M beden

Göğüs: 49cm

Bel: 48cm

Omuzdan boy: 97cm

L/XL

Göğüs: 54cm

Bel: 53cm

Omuzdan boy: 97cm


Bu ürün dışında hamileyken, doğum sonrasında , emzirirken ve bebekleriniz çok güzel ürünler var.. LeiLeo sitesine bir göz atmanızı kesinlikle tavsiye ederim..
Share this post

0 yorum

 

Popüler Yazılar

Son Yazılar

Blog Arşivi

Bebekler İçin Oyun Önerileri

Bebek Beslenmesi Hakkında Her Şey

Blogger Anneler

© Bebegim Geliyor
Designed by GeCe
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0