1 Aralık 2011 Perşembe

UNNADO'NUN ARTIK BLOĞU VAR!!!

Anne bebek ve çocuklara özel alışveriş kulübü unnadó.com, anne ve babalara özel unnadó blog platformunu açtı. unnadó blog deneyimlerini, düşüncelerini paylaşmak isteyen anne ve baba blog yazarlarını bekliyor.

unnadó.com, ebeveynlerin deneyimlerini, özel anlarını, fotoğraflarını paylaşabilecekleri özel bir blog platformu oluşturdu. unnadó.com üyesi olan anne ve babalar, unnadó blog’da kendi deneyimlerinin ve duygularının yer aldığı yazıları 140.000 üye ile paylaşabilecekler. unnadó blog’da yazılarının yayınlanmasını isteyen anne ve babalar, yazılarını blog@unnado.com e-posta adresine gönderebilirler.unnadó.com’a üyelik ücretsiz olup, sadece davet ile üye olunabilinir. Üyeler düzenlenen kampanyalardan günlük olarak haberdar edilerek fırsat ürünlerinden yararlanabilirler.

Üye olmayan anneler www.unnado.com/davet/unnado adresine bilgilerini bırakarak hemen üye olabilirler.

Unnadó.com Hakkında;

unnadó.com, anne, bebek ve çocuklara özel, markalı ürünlerin bulunduğu, üyelerine özel indirimler ve ayrıcalıklar sağlayan bir alışveriş kulübüdür.

unnadó.com, kaliteli ürünleri ve kaliteli markaları en uygun fiyatlarla üyelerine en iyi hizmet kalitesiyle sağlamayı, üyelerine özel olmanın farkını yaşatmayı hedeflemektedir. unnadó.com üyeleri, seçkin markalı anne, bebek ve çocuk ürünlerine %90’e varan indirimlerle sahip olma şansı bulurlar. Bunun yanı sıra, arkadaşlarını Unnadó.com’a davet etmeleri ve arkadaşlarının üye olup alışveriş yapmaları durumunda 10TL’lik indirim çeki kazanırlar.
Share this post

0 yorum

 

Popüler Yazılar

Son Yazılar

Blog Arşivi

Bebekler İçin Oyun Önerileri

Bebek Beslenmesi Hakkında Her Şey

Blogger Anneler

© Bebegim Geliyor
Designed by GeCe
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0