8 Haziran 2011 Çarşamba

DEDEKTİF ANNELER

Türkiye'nin ilk ve tek anne - bebek ürünleri değerlendirme sitesi açıldı.. Duydunuz mu?

Gerçekten çok yararlı olacağına inandığım bir girişim olmuş bu site. Kurucuları 5 girirşimci anne.. Onları ben bloglarından ve emzirenannegoogle grubundan tanıyorum..Girişimlerine bayıldım.

Gerçekten anne olma yoluna adım atar atmaz ne alacağım, bu doğru ürün mü diye hep düşündüm durdum. Sağlıkçı olmam bazı konularda bana yardımcı olsa da, hiç bir zaman o ürünü kullanmış olan bir annenin deneyimi gibi olamıyor. O nedenle bu site anne adayları içinde anneler- babalar için de çok faydalı olacağına inanıyorum.

Sizler ürünler hakkında yorumları okuyabileceğiniz gibi, fikirlerinizi de paylaşabileceğiniz bir platform.İçinde tavsiyeler, indirimlerin nerede olduğu gibi gerçekten çok yararlı bilgiler var. Hem de bu bilgiler firmaların tanıtımı değil, o ürünü bizzat kullanmış olan annelerin verdiği bilgiler.

http://dedektifanne.com/ Yaratıcısı olan anneler Perihan Gürer, Sena Baran, Nihan Kayalıoğlu, Nihan Uğun ve Ceylan Yorulmazlar'ı tebrik ediyorum.. Bundan sonra oğlum için bir şey almadan önce mutlaka bu site bakacağım.. Sizlere de bu siteyei kesinlikle öneriyorum:))))
Share this post

0 yorum

 

Popüler Yazılar

Son Yazılar

Blog Arşivi

Bebekler İçin Oyun Önerileri

Bebek Beslenmesi Hakkında Her Şey

Blogger Anneler

© Bebegim Geliyor
Designed by GeCe
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0