13 Haziran 2011 Pazartesi

Annelik 24 Saat...Katılın Kazanın...

Annelik 24 Saat...Katılın Kazanın...
BEBEĞİNİZİN BİR YILLIK JOHNSON’S BABY ÜRÜNLERİ HEDİYE!

Johnson's baby çok güzel bir yarışma başlatmış. Biz de bu yarışmaya katılcağız. Sizde katılmak isterseniz;   www.facebook.com/johnsonsbabyturkiye tıklanız yeterli.. Bol şanslar:)))
Johnson’s baby’nin www.facebook.com/johnsonsbabyturkiye sayfasına bebekleri ile geçirdikleri 24 saat içindeki 1 anın fotografını paylaşan anneler, 1 Haziran – 13 Temmuz arası devam edecek olan yarışamanın sonunda bebekleriyle beraber anne bebek dergilerinde yıldız olma ve 1 senelik Johnson’s baby ürünlerinden oluşan hediye paketi kazanma şansı yakalıyor.Facebook “Annelik 24 Saat” Projesinde Oy Veren Annelere de Sürpriz Hediyeler...
Altı hafta sürecek Johnson’s baby “Annelik 24 Saat” projesini ziyaret edip, oylayan anneler arasından her hafta çekiliş ile belirlenen 3 anne ise Johnson’s baby sürpriz hediye paketleri kazanıyor.
100 yılı aşkın süredir bebek bakım sektörünün önde gelen markası olan Johnson’s baby, bebek ve yetişkinlerin ciltelerine uygun yüksek kalite ürünler geliştirerek, tüm dünyada annelerin güvenle kullandığı ve çocuk doktorlarının önerdiği bebek bakım markasıdır.

Daha fazla bilgi için: http://www.facebook.com/johnsonsbabyturkiye
Share this post

3 yorum

 

Popüler Yazılar

Son Yazılar

Blog Arşivi

Bebekler İçin Oyun Önerileri

Bebek Beslenmesi Hakkında Her Şey

Blogger Anneler

© Bebegim Geliyor
Designed by GeCe
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0