26 Ağustos 2013 Pazartesi

HİPP'İN YENİ AMBALAJINDA MEYVE PÜRELERİ VE BİZİM DENEYİMİMİZ
Hipp ile Altuğ anne sütünün yanı sıra mama almya başladığı dönemde tanıştık. Biz 1 yaşından sonra Hipp'in organik sütünü kullandım.Ayrıca ek gıdaya geçtiğinde genelde evde yaptığımız sebze yemeklerini yedirirdim. Ama çalışan bir anne olarak evde bakıcımız olduğu ve onun yaptığı yemeklere güvenemediğimden Hipp'in kavanoz mamalarından yedekli olarak evde bulunuyordu.Özellikle diş çıkarma döneminde Hipp Bisküvileri de Altuğ çok yemiştir.
Halen Hipp meyve sularını özellikle Elmalısını çok severek içer.
Meyve pürelerini de çok kullandık. Özellikle elmalı üzümlü  pirinçli olanını çok severek yerdi. Bunları özellikle dışarıdaysak kullanmayı,tercih ederdim.


Fikirdenk'in HippTürkiye ile yaptığı işbirliği sonucunda #fikirdenklerdeniyor projesi nedeniyle gönderdiği meyve püresi kitini görünce ambalajlama kısmı hoşuma gitti doğrusu. Özellikle Altuğ için cam kullanmaya çalışırdım ama dışarıda iken kırıldı kırılacak hissi hep yaşadığım için yeni ambalajını çok beğendim. Fakat bir yandan da çantaya yerleştirdiğimde patlama ihtimali olabilir mi diye düşünmedim değil.Eğer patlama ihtimali yoksa ben çok sevdim yeni halini.
Tat olarak zaten Altuğ'unun sevdiği bir tattı 3 ayrı meyve içermesini çok sevdim. Benim oğlum gibi az yiyen çocuklara tavsiye edilir. Bebekliğinden beri her şeyi birbirine karıştırdığım için bu ürünler tam bize göre..Tatlarını oğluşum da beğendi. Sadece biraz daha pütürlü olsa daha iyi olur diye düşündüm. Çünkü yeni ek gıdaya başlayacak tüm annelere pütürlü olarak bebeklerinize ek gıda verin diyoruz. Hazır kavanoz mamalarında olduğu gibi bu ürününde birazcık daha kıvamlı ve pütürüklü olmasını tercih ederdim.
Altuğ kapağı açıp, ağzına dayadığı gibi hemencik lüpletti:))Kapaklı olması da ayrı bir güzel. Yarı da kaldığında kapağı kapatıp, daha sonra tekrar kendi kendine yiyebilir..
Bebekliğinden beri organik olması nedeniyle oğlum için tercih ettiğim Hipp ürünlerini tüm Fikirdenk annelerine  tavsiye edebilirim..

  ***Sevgili anneler daha detaylı Hipp ürünleri hakkında bilgi edinmek isterlerse; http://www.hipp.com.tr
bakabilirler.

****Kullanıcı yorumları içinde ;
http://www.fikirdenk.com/urun-detay/hipp-organik-armutlu-elmali-muzlu-meyve-puresi/2950

http://www.fikirdenk.com/urun-detay/hipp-organik-cilekli-muzlu-elmali-meyve-puresi/2951

okuyabilirler.
Share this post

0 yorum

 

Popüler Yazılar

Son Yazılar

Blog Arşivi

Bebekler İçin Oyun Önerileri

Bebek Beslenmesi Hakkında Her Şey

Blogger Anneler

© Bebegim Geliyor
Designed by GeCe
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0