3 Haziran 2014 Salı

Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV)’nın Benimle Oynar Mısın? markasıyla geliştirdiği kutu oyunları, Marks & Spencer’ın desteği ile çocuklar için tasarlanan özel bir atölye çalışması eşliğinde Kanyon AVM’de tanıtılacak!

AÇEV uzmanlığıyla“Benimle Oynar Mısın?” markasıyla hazırlanan oyuncakların satışından elde edilen gelirin tamamını AÇEV’e aktaran ve yaklaşık 11 senedir vakfın yanında olan Marks & Spencer, çocuklara özel yeni kutu oyunlarının tanıtımında da destekçi.
AÇEV’in çocukların çok yönlü gelişimine destek olmak, yaratıcılıklarını desteklemek amacıyla geliştirdiği eğitimsel değeri yüksek, çocuk ve yetişkinlerin birlikte kaliteli zaman geçirmesine olanak tanıyan, eğlenceli ve kaliteli oyuncaklarının tanıtımı için düzenlenecek Oyun Atölyesi 5 Haziran Perşembe günü İstanbul Kanyon AVM’de.
 Oyun Atölyesi’nde her biri farklı öğrenme fırsatları sunan eğlenceli 4 ayrı oyunun tanıtımı yapılacak. Bunlardan biri çocukların hem duyguları öğrenmesi hem de yaratıcı düşünmesini teşvik etmek amacı ile hazırlanmış Duygu Ormanı. Diğerleri ise;kuşaklar arası kültür aktarımını hedefleyen Nostaljik Oyunlar, çocukların okul öncesi dönemde hem yeni kelimeler öğrenmesini hem de görsel hafızalarını geliştirmesini sağlayan Eğitici Oyun Kartları ve çocukların zihinsel gelişimine katkıda bulunan hayal gücünü zenginleştiren Yapboz Serisi.
Etkinlik sırasında AÇEV ekibi de oyunlara eşlik edecek.
 5 Haziran Perşembe günü, 12:00-18:00 saatleri arasında Kanyon AVM orta alanda gerçekleştirilecek bu oyunlara katılım ücretsiz olup, 3-10 yaş arası dileyen her çocuğun katılımına açık olacak.

AÇEV ve Marks & Spencer eşliğinde gerçekleşecek bu renkli etkinliği kaçırmayın!
Share this post

0 yorum

 

Popüler Yazılar

Son Yazılar

Blog Arşivi

Bebekler İçin Oyun Önerileri

Bebek Beslenmesi Hakkında Her Şey

Blogger Anneler

© Bebegim Geliyor
Designed by GeCe
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0