23 Ocak 2013 Çarşamba

Hem çocuklarınızı sevindirin, hem de eğitime destek verinÇocuklara müjde!
IKEA mağazalarında “çocuk mobilyasında kampanya başlıyor…”IKEA Türkiye mağazalarında 28 Ocak-3 Mart tarihleri arasında tüm çocuk mobilyalarında  yüzde 10 indirim uygulanacak.

Ayrıca satın alınan her oyuncağın 1 TL’si ise, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na (TEGV) bağışlanarak 1.500 çocuğun bir yıl boyunca eğitimine katkı sağlanacak.

Çocuklar ve bebekler için akıllı, ulaşılabilir, güvenli ve eğlenceli çözümler sunan IKEA, hazırladığı bu çok özel kampanyayla hem çocukların hem de anne babaların yüzünü güldürüyor. Her zevke ve her bütçeye uygun ve her yaş grubuna hitap eden ürünleriyle çocukların hayal güçlerine ilham veren IKEA mağazalarında 28 Ocak-3 Marttarihleri arasında IKEA Aile Kart sahiplerine özel tüm çocuk mobilyaları ürünlerindeyüzde 10 indirim uygulanacak.
Kampanya dahilinde Axess Kart sahiplerine 12 taksit fırsatı da sunuluyor.
Üstelik IKEA Aile Kart’a tüm IKEA mağazalarından anında ve ücretsiz olarak sahip olabilir, her dönem fırsatlardan yararlanabilirsiniz. 
IKEA oyuncakları, TEGV işbirliğiyle 1500 çocuğun eğitimine katkı sağlayacak…
Çoğunluk için daha iyi bir günlük yaşam vizyonuyla, güzel tasarımlı, kullanışlı ve kaliteli binlerce çeşit mobilya ve ev aksesuarını düşük fiyatlarla tüketicilere sunan IKEA Türkiye, eğitime verdiği desteği sürdürüyor. 28 Ocak-3 Mart tarihleri arasında IKEA mağazalarından satın alınan her oyuncak için 1 TL toplanarak TEGV’e bağışlanacak. Toplanan bu bağışlar sayesinde toplam 1.500 çocuk, bir yıl boyunca TEGV eğitim etkinliklerinden faydalanacak. 
Çocuklarınız için alacağınız her IKEA oyuncağı, 1500 çocuğa umut ışığı olacak.
Siz de en yakın IKEA mağazasına uğrayın, hem çocuk ürünlerindeki bu çok özel kampanya fırsatlarından yararlanın hem de çocukların eğitimine bir destek de sizden gelsin.

Share this post

0 yorum

 

Popüler Yazılar

Son Yazılar

Blog Arşivi

Bebekler İçin Oyun Önerileri

Bebek Beslenmesi Hakkında Her Şey

Blogger Anneler

© Bebegim Geliyor
Designed by GeCe
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0