23 Ocak 2015 Cuma

Hollywood Annelerinin Güvendiği Bebek Markası ZoLi Türkiye’de…Fonksiyonel  ve modern tasarımının yanı sıra BPA, fitalat, kurşun içermeyen ve
non-toksik ürünleriyle  Sarah Jessica Parker, Jessica Alba gibi Hollywood annelerinin tercih ettiği bebek ve çocuk markası  ZoLi ilk ürünü ile 26 Ocak tarihinde Unnado.com’da Türk anneleri ile buluşuyor.

Anne ve babaların günlük hayatını kolaylaştıracak, güvenli, fonksiyonel, yenilikçi ve çevreci ürünler sunan ZoLi, Unnado.com’da  Türk anneleri ile ilk Zoli Breathe™   Pilli Burun Aspiratörü’nü tanıştıracak.


Zoli Breathe™   Pilli Burun Aspiratörü, pille çalışan pratik teknolojisi sayesinde alışılan çözümlerden farklı olarak bebeğin burun salgısını temizlemek için çok farklı ve pratik bir çözüm sunar. Bebeğin burnunu nazik, hızlı ve etkili şekilde temizlerken, ergonomik yapısı sayesinde farklı açılarda kullanabilir; istenen noktaya kolayca ulaşılmasını sağlar. Burun temizliği hem bebek hem de anne için kolaylaştırır.  Klinik testlerle yenidoğanlarda kullanıma uygunluğu da onaylanmıştır.  Kompakt ve kablosuz tasarımı sayesinde anne ve bebeğin gittiği her yere taşınabilir.
Share this post

0 yorum

 

Popüler Yazılar

Son Yazılar

Blog Arşivi

Bebekler İçin Oyun Önerileri

Bebek Beslenmesi Hakkında Her Şey

Blogger Anneler

© Bebegim Geliyor
Designed by GeCe
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0