25 Aralık 2012 Salı

Huggies 2013’ün en tatlı miniklerini arıyor… huggies

Yeni yıla miniğinizin tatlı fotoğrafıyla girmek hem de güzel bir yılbaşı hatırası paylaşmak isteyen anne babalara güzel bir haberimiz var. Annelerin en büyük yardımcısı Huggies, facebook sayfasında bir yarışma başlattı. Yeni yıla özel Huggies beziyle poz veren bebeğinizin fotoğrafıyla katılacağınız fotoğraf yarışması, bebeğinize 1 yıllık Huggies bebek bezi kazandırıyor.

Huggies Facebook yarışmasına başvurmak oldukça kolay! Tatlı miniğinize yeni yıla özel Huggies bebek bezi giydirip, fotoğrafını Huggies’in facebook uygulamasına yüklemeniz yeterli.

Yarışma için dileyen herkes siteye girerek, hem yarışma hakkında bilgi alabiliyor, hem resim yükleyerek yarışmaya katılabiliyor hem de oylama yapabiliyor.

Katılmak için 31 Aralık tarihine kadar http://www.facebook.com/HuggiesTurkiye adresine tıklayıp miniğinizin yeni yıl fotoğrafını yükleyebilirsiniz. 

Kız ve erkek bebeklere özel 2 farklı boyda hazırlanan yeni yıla özel bezler tüm Huggies bebek bezleri gibi üçlü cilt koruma ile bebeğinizi kuru tutuyor, vücuda oturan kesimi ve esnek bantları ile hareket özgürlüğü sağlıyor ve sızdırmıyor.

Huggies’in yeni yıl temalı bezleri sadece Migros marketlerde satışa sunuluyor.


Share this post

0 yorum

 

Popüler Yazılar

Son Yazılar

Blog Arşivi

Bebekler İçin Oyun Önerileri

Bebek Beslenmesi Hakkında Her Şey

Blogger Anneler

© Bebegim Geliyor
Designed by GeCe
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0